W ramach Krajowego Planu Działań EURES w Polsce na 2019 r. w dniu 29 maja 2019 r. w godz. od 10:00 do 14:00 odbędą się wirtualne targi pracy pod nazwą „Discover Poland! Work with us”.

Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami, a obywatelami państw Unii Europejskiej, w tym Polakami, którzy przebywają za granicą i rozważają powrót do kraju. Targi ukierunkowane są w szczególności na branże takie jak: finanse, nowoczesne usługi biznesowe BSS (sektor usług dla biznesu), IT, obsługa klienta, wykwalifikowani pracownicy branży przemysłowej (technicy, pracownicy produkcji, pracownicy przemysłu metalowego).

Targi przeprowadzone zostaną na platformie udostępnionej przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eulink  (link będzie czynny w trakcie targów i otworzy się w nowym oknie).

„Discover Poland! Work with us”, jest okazją do promocji Twoich ofert pracy! Pracodawco biorąc udział w tym przedsięwzięciu masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz kompetencjach językowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jesteś polskim pracodawcą? Twoja firma jest zainteresowana udziałem w wydarzeniu? Zarejestruj konto wystawcy. Zamieść ogłoszenia o pracę przy swoim stoisku, aby kandydaci mogli odpowiednio wcześnie zobaczyć ogłoszenie i złożyć swoją aplikację. 29 maja 2019 r. siedząc przed ekranem swojego komputera, będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom pracy będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach. Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES: WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl / WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl / WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl i beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl  Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Zostaw swój komentarz