W Budzowie odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stoszowice.

Organizatorami Turnieju, który miał miejsce 23 marca 2019 r., była Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu, Gmina Stoszowice i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze, a nad organizacją turnieju czuwali Bogdan Pachnicz, Bogdan Kubiak i Katarzyna Oleksy.

  • Miejsca I w kategorii dziewczęta – ucz. szkoły podstawowej kl. I – VI zajęła Julia Jednak (SP Budzów). Miejsce I w kategorii dorośli – kobiety zajęła Pani Beata Jednak.
  • W kategorii chłopcy – ucz. szkoły podstawowej kl. I – VI miejsce I zajął Paweł Sikorski (szkoła filialna w Grodziszczu), miejsce II Damian Podlipniak (SP Budzów) i miejsce III Marcel Maciejewski.
  • W kategorii chłopcy – ucz. szkoły podstawowej kl. VII- VIII i gimnazjum miejsce I zajął Karol Szeliga ze Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej, a miejsce II Piotr Palac (SP Budzów).
  • W kategorii chłopcy – ucz. szkół ponadgimnazjalnych – miejsce I zajął Tomasz Hołub (ząbkowicki licealista), miejsce II Konrad Badecki i miejsce III Oskar Aleksandrzak – uczniowie II LO w Dzierżoniowie.
  • Miejsce I w kategorii dorośli (mężczyźni) zajął Pan Otto Janke,a miejsce II Pan Mirosław Pałęga.

Wszystkim dziękujemy za sportową rywalizację, gratulujemy wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Poprzez: UG Stoszowice

Komentarze

Zostaw swój komentarz