Bardzo udana pod względem merytorycznym była konferencja, jaką ząbkowicki Powiatowy Urząd Pracy zorganizował wczoraj dla pracodawców w naszego powiatu.

Zarówno prelegenci, jak i uczestnicy dyskusji mieli okazję podzielić się wieloma obserwacjami oraz wiedzą ekspercką. Tematyka referatów wzbudziła duże zainteresowanie i najwyraźniej „wstrzeliła się” w sferę potrzeb tych, którzy na co dzień funkcjonują na lokalnym rynku pracy, jako jego animatorzy.

Irena Balikowska – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy przekazuje podziękowania dla wszystkich zgromadzonych na spotkaniu.

Szanowni Państwo,
składam serdeczne podziękowania za udział w konferencji nt. „Pracodawca – partner na rynku pracy” organizowanej w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019 w Powiecie Ząbkowicki, która odbyła się w dniu 23 października 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich.
Mam nadzieję, że wiedza zdobyta przez Państwa w czasie konferencji okaże się cenna i pożyteczna, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem lub też kontynuacją owocnej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich. Życzę dalszego rozwoju i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Komentarze

Zostaw swój komentarz