Święty Jan Paweł II w 2000 r. ustanowił drugą niedzielę po Zmartwychwstaniu Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Po raz pierwszy będziemy mieli okazję włączyć się w ten szczególny dzień także u nas – w Ząbkowicach Śląskich. Będzie to możliwe w trakcie wspólnej adoracji słowno-muzycznej połączonej z koncertem pt. „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcemy”. 

Niezwykłemu wydarzeniu przewodniczyć będzie ksiądz proboszcz Krzysztof Herbut. Warstwę refleksji muzyczne zapewnią połączone grupy muzyczne: młodzieżowy zespół wokalny „S.M.” oraz chór gminny „Musica Cordium”. Zapraszamy wszystkich do wspólnego wychwalania Boga śpiewem i tańcem w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. o godz. 15:00 w hali sportowej Słonecznej. Rozpoczniemy wspólnym odśpiewaniem koronki do Bożego Miłosierdzia.

Przybywajmy licznie, aby wychwalać Pana! To koncert przepełniony miłością i radością Zmartwychwstania! Niech w ten wyjątkowy dzień Hala Sportowa wypełniona będzie wspólną muzyczną ucztą duchową i Bożą energią – mówi o wydarzeniu organizatorka Agnieszka Bartkiewicz.

Komentarze

Zostaw swój komentarz