0

Tegoroczne ferie zimowe w Ziębickim Centrum Kultury zaczęły się pasjonującym akcentem w postaci cyklu warsztatów kreatywności.

29 stycznia 2019 r. odbyły się pierwsze zajęcia otwierające cykl warsztatów pn. „Ferie z ZCKiem”. Tematyką warsztatów było tworzenie ostatnio bardzo popularnych slime’ów. Warsztaty spotkały się z wielkim zainteresowaniem dzieci z Gminy Ziębice jak i przyjezdnych gości. Każdy z uczestników miał możliwość własnoręcznie od podstaw metodą prób i błędów uzyskać idealnego slime’a. Zabawa była przednia. Warsztaty poprowadzili: Wiktor Ochał, Anna Starczynowska.

30 stycznia 2019 r. kolejne warsztaty odbyły się pod hasłem „Minionki rozrabiają” i zakończyły się sukcesem. Ziębickie Centrum Kultury odwiedziło ponad 70 dzieci z gminy Ziębice oraz przyjezdni goście. Warsztaty nawiązywały do znanego wszystkim dzieciom filmu „Minionki rozrabiają”. Przy wykorzystaniu produktów z recyklingu, farb i bibuły powstała masa małych stworków, które zapełniły salę konferencyjną domu kultury. Na koniec każdy z naszych żółtych przyjaciół otrzymał unikalne imię od Zdziśka po Krzyśka przez Elizę. Warsztaty poprowadzili: Wiktor Ochał, Anna Starczynowska.

Poprzez: Ziębickie Centrum Kultury

Komentarze

Zostaw swój komentarz