0

5 lipca 2019 roku o godz. 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielem firmy LG CHEM Wrocław Energy Sp. z o.o., rekrutującym na stanowiska Operator produkcji, Operator jakości.

Miejsce wykonywania pracy: Biskupice Podgórne (pracodawca zapewnia bezpłatny transport)

Pracodawca oferuje:

  • pierwszą umowę o pracę na okres 2 lat;
  • atrakcyjne zarobki;
  • rozwój;
  • szkolenia – m. in. elektroenergetyczne SEP E1 czy BHP;
  • dofinansowanie do posiłków – obiady do wyboru za jedyne 5 zł (obiad dwudaniowy);
  • benefity: liczne korzyści takie jak karta Multisport, darmowa opieka medyczna, ubezpieczenie na życie;
  • pracę przy obsłudze najnowocześniejszych maszyn.

Zakres obowiązków:

Operator maszyn

  • nadzór nad pracą maszyn;
  • obsługa urządzeń pomiarowych;
  • obsługa komputera i paneli dotykowych;
  • weryfikacja parametrów produkcyjnych.

 Wymagania stawiane kandydatom:

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym;
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Operator jakości

  • przeprowadzanie inspekcji wizualnych i pomiarowych;
  • raportowanie wyników z wykonanej inspekcji;
  • nadzór materiałów niezgodnych;
  • analiza problemów jakościowych;
  • przeprowadzanie testów funkcyjnych i niezawodnościowych.

  • dokładność, skrupulatność;
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz, szczelinomierz).

 Więcej informacji na: https://www.lgchempraca.pl/

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Komentarze

Zostaw swój komentarz