Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskie zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Manpower, rekrutującą na stanowiska: operator maszyn, pracownik magazynowy oraz operator wózka widłowego.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 września 2019 r. o godz. 10:00. Agencja poszukuje pracowników do zakładu THG w Magnicach przy ul. Magazynowa 1. Zakład produkuje białko dla sportowców oraz posiada magazyn wysyłkowy obsługujący jeden z działów dużego brytyjskiego sklepu internetowego.  Miejsce wykonywania pracy: Magnice

Pracodawca zapewnia bezpłatny transport z Ząbkowic Śląskich oraz posiłek za symboliczną złotówkę. Na spotkaniu będą przedstawiane szczegółowe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Informacje o stanowiskach pracy:

Operator maszyn

Zakres zadań: obsługa nowoczesnych maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami, zapewnienie ciągłości produkcji, kontrola parametrów maszyn, realizacja planu produkcyjnego, zapewnienie określonych norm jakości, ilości i higieny.

Wymagania: doświadczenie jako operator maszyn lub jako pracownik produkcji min. 1 rok, kandydat powinien cechować się odpowiedzialnością oraz nie może bać się obsługiwać maszyn, posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Pracownik magazynowy

Zakres zadań: przyjmowanie oraz wykładanie towaru, sprawdzanie stanu przyjmowanego towaru, kompletowanie zamówień, załadunek oraz rozładunek towaru, obsługa skanerów.

Wymagania: doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane), chęci do pracy, gotowość do pracy na cały etat (praca na 2 zmiany głównie od poniedziałku do piątku, większość weekendów wolnych).

Operator wózka widłowego

Wymagania: uprawnienia UDT.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Komentarze

Zostaw swój komentarz