W Muzycznej Drodze Krzyżowej weźmiemy udział już po raz czwarty. Podobnie jak w trzech poprzednich latach – będziemy mogli medytować Mękę Pana Jezusa – w oprawie scenicznej nasyconej tekstami, muzyką i gestami.

Już w samym Wielkim Tygodniu, niemal na kilka godzin przez Triduum Paschalnym, znajdziemy się – dzięki twórcom i wykonawcom skupionym w Szkole Muzycznej CASIO – w modlitewnej i artystycznej zarazem narracji skupionej na najważniejszych wartościach, jakimi kierujemy się w codziennym życiu. „Życie, jesteś chwilą…” to motyw przewodni refleksji, do której zaprasza nas wszystkich ząbkowicka Szkoła Muzyczna CASIO Agnieszki i Michała Bartkiewiczów. Podobnie jak w latach 2015, 2016 i 2017, tak i tym razem, przygotujmy się na wzruszające chwile.

Muzyczna Droga Krzyżowa pt. „Życie, jesteś chwilą…” będzie miała miejsce w środę 28 marca 2018 r. o godz. 18:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie głębokie duchowe przeżycia połączone ze starannie przygotowaną szatą artystyczną.

Komentarze

Zostaw swój komentarz