Wakacje w toku, więc 44 zawodników Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie wyjechało na obóz piłkarski do nadmorskiego Rewala.

Przez osiem dni pobytu nad morzem Bałtyckim młodzi piłkarze szlifowali swoją formę na treningach, a także szeregu sportowych turniejów. Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy mieli możliwość korzystania z hotelowego basenu, rozgrywania spotkań w lidze obozowej m.in. turnieje w siatkówkę, tenisa stołowego, symulator gry piłkarskich, beach soccer czy 3v3 w turnieje piłkarskiej klatce.

Zarówno trampkarze, jak i młodzicy rozegrali gry kontrolne. Podopieczni trenera Cupiała pokonali swoich rówieśników z Football Academy (oddział Małopolska) 15:4, natomiast ekipa trenera Lisieckiego zwyciężyła 12:2 (z FA Małopolska) i 13:3 z drużyną Suchary Suchy Las.

Każdy dzień dostarczał naszym zawodnikom nowych doświadczeń. Warunki do trenowania oraz zakwaterowanie były na bardzo wysokim standardzie, a pobyt na obozie daleki od monotonii. Oprócz zajęć i materiału, który mieliśmy zrealizować, nie zapomnieliśmy, że jest również czas na rekreację – komentuje trener trampkarzy Krzysztof Cupiał.

Dobra pogoda wprost zachęcała na plażowanie i kąpiel w morzu. Aktywny odpoczynek był kluczowy po długim i wyczerpującym sezonie. Moi zawodnicy dowiedzieli się nad czym będziemy pracować w nadchodzącym sezonie oraz czego będę od nich wymagał, a gry kontrolne i zaangażowanie na treningach było dla mnie dużą dawką wiedzy – podsumowuje trener młodzików Łukasz Lisiecki.

Młode Orły uczestniczyły również w wycieczce krajoznawczej zwiedzając Trzęsacz, Międzyzdroje, podziwiając Turkusowe Jeziorko czy zalew Szczeciński. Nie obyło się bez spaceru po molo oraz odwiedzin w muzeum figur woskowych. Już szykujemy się do kolejnego, tym razem zimowego obozu – mówią sami uczestnicy nadmorskiego wojażu.

RT

Komentarze

Zostaw swój komentarz