0

26 maja 2019 r. – w godz. 7:00 – 21:00 – w Polsce – odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego.

W naszym portalu do godz. 21:00 w piątek 24 maja br. trwa na stronie głównej INTERNETOWA SONDA poparcia dla ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Już teraz możesz sprawdzić w jakim stopniu programy wyborcze poszczególnych komitetów wyborczych są zbieżne z Twoimi oczekiwaniami. Centrum Edukacji Obywatelskiej uruchomiło anonimowy internetowy test, za pomocą którego ocenisz która z list kandydatów jest najbliższa Tobie. Kliknij na link LATARNIK WYBORCZY, aby w kilka minut przekonać się o swoich politycznych preferencjach.

Nie znasz poszczególnych kandydatów lub zbyt mało wiesz o nich? Możesz poznać listy kandydatów z wszystkich komitetów wyborczych i porównać ich deklaracje w jednym miejscu. Polska Agencja Prasowa umożliwia internautom, aby na stronie EuroPAPnews uzyskanie informacji i zestawień dotyczących osób ubiegających się o mandat europosła.

Od chwili przyjścia na świat jesteśmy na nim razem z innymi. Każdy może zostawić swój ślad, ale tylko razem możemy spowodować zmiany. Wybierz swoją przyszłość.

 

W niedzielę, po przyjściu do lokalu wyborczego, na jednostronnej karcie do głosowania wystarczy postawić jeden znak „x” przy nazwisku kandydatki lub kandydata na posła, któremu udzielasz poparcia na kadencję 2019 – 2024. Wszelkie informacje dotyczące procedury wyborczej znajdziesz w serwisie Państwowej Komisji Wyborczej.

Komentarze

Zostaw swój komentarz