KULTURA

Trawnik

0

Miłość w niego spadła gromem. Na nią ledwie letni deszcz. On by dla niej wszystko zrobił, choć usłyszał „Rób co chcesz!” Chociaż z nim nie chciała gadać wiadomości do niej słał. No i w końcu odpisała, ale nie tak jakby chciał: Hej, hej! Kiedy będę twoja, Hej, hej! Czy ty będziesz mój? Hej, hej! Póki nie zawołam. Hej, hej! Ty pod oknem stój! Przetrwał letnie przesilenie, srogi i siarczysty mróz. Mech zapuścił w głąb korzenie i jabłonią w ziemię wrósł. A że nie pasował nawet przybywało ciągle dni. Trawnik stał się złotym sadem, a w poduszce ciągle łzy. Hej, hej! Kiedy będę twoja. Hej, hej! Czy ty będziesz mój? Hej, hej!

Ostatni singiel z debiutanckiego, platynowego albumu zespołu Tulia, nagrany został we współpracy z Kasią Kowalską. „Trawnik” zamyka ubiegłoroczną debiutancką płytę zespołu Tulia, która szybko okazała się platynowym albumem. Piosenka „Trawnik” pochodzi z wersji deluxe debiutanckiej płyty zespołu. Klip do tego utworu został wpuszczony do sieci kilkanaście dni temu. Tak o współpracy mówi Kasia Kowalska: Pomysł zaśpiewania wspólnie z Tulią pojawił się tuż po usłyszeniu ich w eterze. Przenikliwość i emisja zespołu Tulia zgrały się idealnie podczas naszego wspólnego wykonania piosenki „Aya” na festiwalu w Sopocie 2018. Ciepłe opinie ludzi po występie ośmieliły mnie do zaśpiewania z dziewczynami jeszcze raz. Głosy wokalistek Tulii i głos Kasi Kowalskiej, splecione w strumień robią niesamowite wrażenie.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz