Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności. Wybór właściwych produktów w naszej codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej i dobrego funkcjonowania.

Wiedząc z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się dzisiaj ludzie podjęliśmy się zorganizowania targów, gdzie można kupić produkty lokalnie wytwarzane przez pasjonatów zdrowego żywienia. Zapraszamy w każdą trzecią niedzielę miesiąca do udziału w Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, które współorganizują Sery Lutomierskie, Zagroda Edukacyjna Pasternak oraz Browar Rebelia.

Najbliższe terminy: 17 lutego 2019 i 17 marca 2019 – godz. 12:00 – 16:00.

Miejsce: Serowarnia Lutomierz 29, 57-213 Stoszowice.

Wstęp: wolny, w gospodarstwie mamy 4 pieski i jeśli Państwa zwierzaki są towarzyskie to też je zapraszamy.

Zaproszeni producenci zdrowej, lokalnej żywności będą oferować: sery z mleka koziego, krowiego, owczego, masło, twarogi, jogurty, pieczywo lokalne, pieczywo bezglutenowe, wędliny, miody, zioła, przyprawy, przetwory owocowe i warzywne, sezonowe owoce i warzywa, oleje np. z czarnuszki, wegańskie pasty i pasztety, soki, syropy, domowe ciasta i inne pyszności. Będziemy również grillować więc można zjeść u nas ciepły obiadek np. pierogi z bryndzą i czosnkiem niedźwiedzim, grillowane warzywa, kiszkę ziemniaczaną, zupy a do tego lokalne piwo z Browaru Rebelia oraz kawa i herbata.

Zapraszam do współpracy

i udostępnienia informacji o Targach swoim znajomym.

Pozdrawiam ciepło z Gór Sowich.

Malwina Pasternak – współorganizator

Szablon plakatu

Komentarze

Zostaw swój komentarz