0

„Dzisiaj śpiewaliśmy z głębi naszych serc… Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy właśnie tak wspomóc akcję na rzecz Wojciecha.”

Tak mówiła w osobistej wypowiedzi Agnieszka Droś – animatorka scholi parafialnej „Światełka Pana” tuż po koncercie charytatywnym „Budzimy Wojtka”. Zapałem i energią Pani Agnieszki można byłoby obdzielić przynajmniej kilka osób. Na początku kończącego się 2018 r. zorganizowała piękny koncert charytatywny dedykowany ciężko chorej Antosi. Piękny repertuar zaprezentowany przez wychowanków Pani Agnieszki w trakcie występu w ząbkowickim kościele Sióstr Klarysek wzbudził entuzjastyczne przyjęcie. Niedawno podziwialiśmy talenty dziewcząt i chłopców ze scholi „Światełka Pana” podczas III Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Stoszowicach

Tym razem dobroczynny program artystyczny miał miejsce w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2018 r.) w kościele parafialnym pw. Świętej Jadwigi Śląskiej w Przedborowej. Cudowna aura dobra, jakim wszyscy chcieli się podzielić, cudowne wokalne prezentacje, a nade wszystko poczucie wspólnoty – tym emanował świąteczny koncert.

https://www.facebook.com/agnes.dros/videos/2189780987909404/

 

Pani Agnieszka Droś podsumowując powiedziała, że „pragnie z całego serca podziękować wszystkim którzy wzięli udział w tej akcji” i poinformowała, że udało się zebrać kwotę umożliwiająca sfinansowanie ok. 3 – 4 miesięcy rehabilitacji Wojtka, tj. ponad 11 tys. zł.

Wszyscy organizatorzy koncertu dziękują:
  • Panu Norbertowi Szandrowskiemu za wykonanie pięknego projektu plakatu oraz nagłośnienie akcji,
  • Pani Dorocie Jazowskiej – firma Afm Foto Bielawa za wydruk plakatów,
  • Panu Radosławowi Chuchra za piękne udokumentowanie fotograficzne koncertu (zdjęcia udostępnione poniżej),
  • Gminie Stoszowice, GOKIS w Srebrnej Górze oraz portalom informacyjnym Doba.pl, telewizjasudecka.pl, Ząbkowice4you.pl za promocję koncertu,
  • Januszowi Rempalskiemu za bezcenną pomoc organizacyjną i wsparcie duchowe
  • Dzieciom i Rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie,
  • Państwowej Straży Pożarnej za efekty specjalne.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, bo takiej publiczności nawet nie marzyliśmy! To wspaniałe uczucie pomagać w takim towarzystwie!

Już teraz w imieniu całej Scholi „Światełka Pana” zapraszamy na Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w przepięknym i malowniczym miejscu, jakim jest Twierdza Srebrna Góra w sobotę 5 stycznia 2018 r. o godz. 17:00.

Podobnie jak w Przedborowej, po dyrekcją Agnieszki Droś zaśpiewają dla Państwa: Oliwia Lachowicz, Paulina Tubicz, Magdalena Gnyl, Wiktoria Kielbasa, Małgorzata Jurkowska, Zuzanna Kirc, Wiktoria Świętoń, Amelia Kowalska, Lena Maciejewska, Szymon Moczko i Artur Droś. Na koncercie będzie można także nabyć płyty scholi „Wykrzykujcie na Cześć Pana” oraz „Dziś w Stajence” oraz wspomóc naszą działalność  wrzucając wolne datki do puszek. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Komentarze

Zostaw swój komentarz