Jutro rusza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach algorytmu.

Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich z dniem 28 listopada 2019 r. rozpocznie się dodatkowy nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie w ramach tzw. algorytmu.

  • Termin naboru wniosków – 28 listopada 2019 roku – 3 grudnia 2019 roku
  • Termin realizacji wniosków – 28.11.2019 roku – 31.12.2019 roku
  • Liczba miejsc – 3
  • Wysokość jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej – do 19 000 zł

Regulamin w sprawie przyznawania bezrobotnemu, absolwentowi Centrum Integracji Społecznej (CIS), absolwentowi Klubu Integracji Społecznej (KIS) lub opiekunowi osoby niepełnosprawnej z Funduszu Pracy (…), jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śląskich dostępny jest na naszej stronie internetowej: zabkowiceslaskie.praca.gov.pl oraz w siedzibie tut. urzędu i filii.

W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski spełniające wymogi formalne i merytoryczne.

UWAGA! Po uwzględnieniu wniosku, wnioskodawca zostanie poinformowany o terminie zapoznania się z warunkami umowy i jej podpisaniu.

Bliższe informacje udzielane są w pokoju 17 (I piętro), gdzie można także pobrać wnioski o udzielenie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej lub uzyskać informację telefonicznie: 748166717.

Załączniki:

Komentarze

Zostaw swój komentarz