„Raz Dwa Trzy” to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.

Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Zespół nierzadko jest określany jako rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele grupy Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego formację za senne bossa novy, kojące rytmy reggae’owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania – to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.

Zapraszamy Państwa na koncert, który będzie podróżą po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak w swoich piosenkach snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Koncert zespołu „Raz Dwa Trzy” – sobota – 7 grudnia 2019 – 18:00 – Narodowe Forum Muzyki – Wrocław

Komentarze

Zostaw swój komentarz