0

Pół wampir, pół człowiek, specjalnie wyszkolony do walki ze złem, reprezentujący klan Upadłych Aniołów Borwar chroni Tomasza, potomka klanu Atlantis przed wilkołakami i innymi wysłannikami ciemnej mocy chcącej przeciągnąć go na swoją stronę. Zadaniem Trapera – bo i taką nosi ksywkę nasz bohater – jest dotrzeć ze swoim opiekunem na zjazd klanów w Szwecji.

To zwiastun książki Łukasza Przelaskowskiego pt. „Przygody Borwara, Tom I. Potomek klanu Atlantis”. Co dzieje się dalej? W tym czasie młody uczeń poznaje tajną historię walki dobra ze złem, swojego rodu, a także przedstawicieli innych klanów na Ziemi oraz pozostałych planetach, m.in. krasnoludów, smoków, yeti, skrzatów, syren, wampirów, aniołów, którzy wędrują dzięki magicznym portalom, budując stopniowo coraz większą drużynę. Dzielni wojownicy podejmują nierówną walkę z czyhającymi na nich niebezpieczeństwami, zagadkami, a nawet zdradą. Na szczęście rozkwita powoli promyk nadziei w postaci miłości, która potrafi prowadzić do zwycięstwa.

Na wieczór autorski zaprasza Łukasz Przelaskowski – autor książki „Przygody Borwara, Tom I. Potomek klanu Atlantis” do Biblioteki Pedagogicznej w Ząbkowicach Śląskich (ul. Adama Mickiewicza 10) w czwartek 9 maja 2019 r. o godz. 17:00. W planie spotkania: prezentacja książki, jej historii, bohaterów, ciekawostek w niej zawartych i z nią związanych, rozmowy z przybyłymi gośćmi oraz możliwość zakupu książki z dedykacją i autografem.

Komentarze

Zostaw swój komentarz