Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich odebrali z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego podziękowania za uczestnictwo w tegorocznym Projekcie Plaża.

Przypomnijmy – w dniach 12-14 lipca delegacja Gminy Ząbkowice Śląskie jako partner wiodący Województwa Dolnośląskiego uczestniczyła w „Projekcie Plaża” telewizji TVN w Kołobrzegu. Przez 3 dni promowaliśmy tam nasze najsłynniejsze zabytki i atrakcje turystyczne, wspólnie z Kopalnią Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach. Dodatkowo, telewizja TVN wyemitowała krótki materiał o naszym mieście (można go obejrzeć TUTAJ).

Efekty tej akcji promocyjnej już zaczynamy dostrzegać – coraz więcej odwiedzających nas turystów wspomina, że właśnie tam po raz pierwszy usłyszeli o Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich, numerze 1 w Polsce oraz historii grabarzy z miasta Frankenstein.

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego za zaproszenie do współpracy, Kopalni Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach za wspólną promocję naszej gminy oraz wszystkim partnerom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować w Kołobrzegu.

Komentarze

Zostaw swój komentarz