KULTURA

Obietnica

0

Ile jeszcze łez? Ile jeszcze słów, żeby przestać czuć? Zimna tak jak głaz – taką chcę się stać. Tam nie sięga ból. Ciągle widzę Twoją twarz. Jak zapomnieć mam, no jak? Obiecałeś mi zawsze przy mnie być. Zostawiłeś tu, wśród pustych ścian. Obiecałeś mi. Teraz nie mam nic. Mój świat runął tak, jak domek z kart. Obiecałeś mi. To nie mogło trwać. Coraz więcej kłamstw otaczało nas. Pozwoliłeś mi marzeniami żyć – utonęłam w nich. Po co jest ta gra, w którą ze mną grasz? Nie uratuje nas. Obiecałeś mi zawsze przy mnie być. Zostawiłeś tu, wśród pustych ścian. Obiecałeś mi – nie zostało nic. Mój świat runął tak, jak domek z kart. Obiecałeś mi, a teraz nic nie zostało mi… Obiecałeś mi…

Magda Steczkowska pochodzi ze znanej rodziny muzyków Steczkowskich. Jest szóstym z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich. W 1995 wystąpiła w chórkach podczas występu swojej siostry, Justyny Steczkowskiej w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie. W 2001 wraz z Piotrem Królikiem utworzyła zespół Indigo. Wydała z nim trzy albumy studyjne. Wydana prawie rok temu „Serialove” to płyta Magdy Steczkowskiej z kultowymi piosenkami z polskich seriali takich jak Klan, Rodzinka.pl, Czterdziestolatek, Jan Serce czy Matki żony i kochanki. Utwory, które wszyscy znamy i kochamy wykonane przez znakomitą wokalistkę. Piękny album! Nie tylko muzycznie, ale i ze względu na poligrafię. Gdy zajrzymy do środka, obok CD znajdziemy książeczkę, a w niej ciekawe anegdoty artystki na temat seriali i piosenek, które prezentuje wydawnictwo. Magda Steczkowska nie zwalnia tempa. Kilkanaście tygodni temu ukazała się jej płyta „Serialove” z największymi hitami z seriali, a teraz gwiazda prezentuje nowy utwór oraz klip „Obietnica”. Jak sama pisze, to bardzo emocjonalna piosenka. Kochani, „Obietnica” to utwór pełen emocji, które wielu z nas są doskonale znane. Mam nadzieję, że poruszy Wasze serca! – zapowiada Magda. Teledysk do piosenki jest bardzo oszczędny, ale niezwykle wyrazisty w swoim przekazie!

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu.

Komentarze

Zostaw swój komentarz