KULTURA

Nie będę płakać

0

Nie będę płakać, mimo że wzruszasz mnie. Ani udawać, że nie zależy mi. Nie chcę zatrzymać zmian, które dzielą sens. Ciągle na nowo w sobie odkrywam kres. Niedopasowana jestem. W schemacie gubię serce. I szczęścia brak. Nie widzę go. Niedopasowana jestem. W wolności znajdę siebie. Smakuje lepiej o, o, oddychać chcę. Nie chcę na siłę ciągle układać się. I już nie czekam. Po prostu jest jak jest. Nie chcę uciekać. Miłość dogoni mnie. Złapie najmocniej. Najprościej pokochasz mnie. Niedopasowana jestem. W schemacie gubię serce. I szczęścia brak. Nie widzę go. Niedopasowana jestem. W wolności znajdę siebie. Smakuje lepiej o, o, oddychać chcę. Nie będę płakać. Nie będę płakać. Nie, nie. Nie będę płakać. Nie będę płakać. Nie, nie. Nie będę płakać. Nie będę płakać.

Agnieszka Musiał – pochodzi z Bolesławca, jest wokalistką, muzykiem i pedagogiem. Studiowała filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie po uzyskaniu dyplomu prowadziła zajęcia z emisji głosu i interpretacji utworu. Od 2014 roku pracuje jako pedagog w Szkole Muzycznej II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie, prowadząc klasę wokalu jazzowego. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na osobisty rozwój ucznia. Uważa, że pogłębianie świadomości wokalnej u ucznia jest jednym z najważniejszych etapów jego doskonalenia. Brała udział w wielu sesjach nagraniowych, czego owocem jest ponad 20 płyt nagranych z jej udziałem. Uczestniczyła w licznych projektach muzycznych, m.in. w 2012 roku była solistką podczas ogólnopolskiej trasy Michael Jackson Symfonicznie. Jest również autorką tekstów m.in. do wybranych utworów Małgorzaty Hutek, Marty Król, Olgi Boczar oraz New Life’m. Koncertowała w Polsce oraz poza jej granicami (Niemcy, Ukraina, Belgia, Anglia, Kanada, Turcja). Miłość prowadzi do przyjęcia ze spokojem prawdy o samym sobie, czyli do prawdziwej wolności – opowiada o przesłaniu swoich utworów artystka. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście, to koniecznie musicie nadrobić. Lato w pełni, a piosenka Agnieszki „Nie będę płakać” to hit, który już zawsze będzie wam się z nim kojarzyć.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz