Jeszcze przed feriami zimowymi, tj. 23 stycznia 2019 roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciepłowodach odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka.

Święto to jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez naszej szkoły. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Na początku pani dyrektor Beata Lupa złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Następnie uczniowie klasy trzeciej przygotowali przedstawienie, w którym wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Oprócz montażu słowno-muzycznego, goście obejrzeli także inscenizację „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach”.  Również uczniowie klas pierwszych i drugiej uczcili tą uroczystość śpiewając babciom i dziadkom piosenki.

Nasi goście zostali też obdarowani laurkami i prezencikami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klas I-III.

Małgorzata Strama – wychowawczyni klasy III

Komentarze

Zostaw swój komentarz