Spotykamy się po raz kolejny w gościnnym mieście Bardzie, na Motosercu.

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorem całej ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, a w Bardzie Klub Motocyklowy MotoFrankenstein. Najważniejsze to jest to, abyście nie zawiedli i przybyli oddać krew. A przy okazji będzie dużo doskonałej zabawy, koncertów muzycznych, różnorakich pokazów, konkursów i doskonałej atmosfery, przepełnionej przyjaźnią.

Gospodarzem i Współorganizatorem imprezy jest miasto Bardo, które z wielką życzliwością i wsparciem dla idei, reprezentuje burmistrz Krzysztof Żegański, a organizatorem Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG. Pomaga nam także wiele instytucji, organizacji, wolontariuszy, o których będziemy informować na bieżąco. Nie pozostawajcie obojętni na pomoc innym ludziom, bo to najpiękniejsza forma człowieczeństwa. Czekamy na Was.

KREW ZBIERAMY OD 11.00 DO 15.00. KAŻDY KTO ODDA KREW OTRZYMA PAMIĄTKI MOTOSERCOWE!

Co zobaczymy: Naszą niezawodną Kaśkę Przybylską i Wampirki, Tabatę poprowadzi Małgorzata Polniak, wśród wykonawców zaśpiewa Maciek Michalak, na motosercowej scenie wystąpi też Wiktoria Działek, Motoserce powita także na scenie Agatę Połczyńską, a także utalentowaną mieszkankę Barda Paulę Bernaczek, o zabawę i konkurencje siłowe dla dzieci i dorosłych zadba Mariusz Bernaczek i Red Dragon Bardo, zaś gwiazdą tego dnia będzie wrocławska formacja Under Pressure. Nie zabraknie też motocykli…. Ach będzie się działo tego dnia w Bardzie!

Nie zapomnijcie więc zarezerwować sobie soboty. Wjeżdżajcie do Barda na Motoserce. Dużo dobrej zabawy, ale przede wszystkim zbiórka krwi, którą przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha. Każdy Krwiodawca, który odda krew, otrzyma motosercowe pamiątki.

Komentarze

Zostaw swój komentarz