Marcin Głowacki z Ząbkowic Śląskich – wielokrotny Mistrz Świata w Stuntridingu znów niezwyciężony! Wygrywa kolejne zawody tym razem we Francji „Ouest Bike Show Contest 2019” w mieście Bourgneuf En Retz.

Ouest Bike Show Contest to jedne z dwóch najbardziej prestiżowych zawodów na świecie w stuntridingu, czyli jeździe akrobatycznej na motocyklu – obok Czech Stunt Day, na których (w sierpniu br.) Marcin także stanął na najwyższym stopniu podium.

Zawody we Francji to trzy dni przepełnione rywalizacją najlepszych zawodników z całego świata m.in. z Finlandii, Rosji, Francji Czy Litwy. Czterech doświadczonych sędziów oceniało zmagania zawodników, którzy w czterech przejazdach 3-minutowych prezentowali swoje umiejętności.

System oceniania to siedem kategorii, które składają się z bloków podzielonych na tricki wykonywane na przednim kole, na tylnym kole, tricki akrobatyczne, palenie gumy oraz drift, overal czyli całokształt przejazdu, flow i styl w jakim wykonuje się poszczególne tricki. Minusowe punkty zostają przyznawane za podpórki czy upadki.

Komentarze

Zostaw swój komentarz