Wszystkie te dobre rzeczy, które się zadziały, od obniżenia wieku emerytalnego, przez 500+, poprzez darmowe leki dla seniorów… – były realizowane przez biało-czerwoną drużynę Prawa i Sprawiedliwości dla ludzi. Deklarujemy zaangażowanie, pracę w tych wyborach, a jeżeli obdarzycie nas swoim zaufaniem to również ciężką pracę w kolejnej kadencji polskiego parlamentu – tak zapewniał Marcin Gwóźdź – kandydat na posła do Sejmu RP.

Okazją do wystąpienia był briefing prasowy z udziałem większości kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wałbrzyskiego w październikowych wyborach parlamentarnych. Spotkanie odbyło się wczoraj na skwerze w pobliżu placu Jana Pawła II i parku miejskiego im. Sybiraków. Poza osobami kandydującymi do Sejmu i Senatu, pojawiło się wielu członków i sympatyków PiS z powiatu ząbkowickiego. Przebieg spotkania udostępniliśmy w naszym serwisie #dzieje_się_teraz

Gospodarzem konferencji plenerowej był ząbkowiczanin Marcin Gwóźdź – wicemarszałek województwa dolnośląskiego. Krótkie sylwetki wszystkich kandydatów przedstawił senator Aleksander Szwed. Z grona kandydatów w Ząbkowicach Śląskich pojawili się wczoraj poseł Ireneusz Zyska, burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, radny sejmiku dolnośląskiego Jerzy Dec, radne miasta Wałbrzycha Beata Mucha i Renata Wierzbicka.

Pełny wykaz nazwisk kandydatów Prawa i Sprawiedliwości publikowaliśmy już kilka dni temu w naszym portalu społecznościowym. Liderem listy sejmowej Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wałbrzyskim jest poseł Michał Dworczyk – minister i szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

W trakcie spotkania głos zabrał poseł Ireneusz Zyska i radny wojewódzki Jerzy Dec. Obaj kandydaci akcentowali potrzebę kontynuacji dobrych projektów, jakie zjednoczona prawica przeprowadziła, zgodnie ze swoimi obietnicami sprzed czterech lat. W podobnym tonie wypowiadał się także senator Aleksander Szwed.

Marcin Gwóźdź – startujący w wyborach do Sejmu RP z pozycji piątej – tuż po czterech posłach obecnej kadencji – apelował do mieszkańców powiatu ząbkowickiego za pośrednictwem mediów lokalnych o udział w wyborach. Nawiązywał do zrealizowanych obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości z roku 2015 i potrzeby utrzymania już realizowanych programów społecznych, jak i wdrażania nowych inicjatyw wzmacniających życie gospodarcze i społeczne.

Po briefingu był czas na bezpośrednie rozmowy, wspólne fotografie z kandydatami. Wczoraj kandydaci PiS spotykali się także z mieszkańcami Dzierżoniowa i Kłodzka, a dzień wcześniej odbyły się spotkania w Świdnicy i Wałbrzychu.

Komentarze

Zostaw swój komentarz