Majowy weekend w Srebrnej Górze to jak zwykle obietnica kalejdoskopu pozytywnych wrażeń. Majówka Srebrnogórska jako 1-majowa kolorowa inicjatywa artystyczna inspirowana niedaleką historią komunistycznych uroczystości od lat gwarantuje niezapomniane emocje.

Tegoroczne święto ludzi pracy po pracy to kolejna edycja organizowanego od połowy lat 90. wielobarwnego pierwszomajowego pochodu „z przymrużeniem oka” oraz dużej sceny muzycznej, na której w tym roku dużo i kolorowo będzie się działo, już od godziny 15:00. Plenerowa forma Majówki w malowniczej Srebrnej Górze wpisuje się w oczekiwania zarówno tych, którzy wraz z rodzinami skłaniają się ku piknikowej formie spędzania czasu, jak i liczących na żywiołową zabawę pod sceną. Kompilacja muzycznych stylów na ten rok oszałamia, ale także podkreśla wyjątkowy charakter imprezy. Na scenie spotkają się m.in. Kabaret CHYBA, Borowianki, Twistersi, Teatr Ognia Luminis, DJ Góral oraz gwiazda wieczoru Paweł Stasiak z Zespołem PAPA D.

Podczas imprezy organizatorzy, jak co roku przewidują wiele dodatkowych atrakcji, m.in. barwny pochód, wydawanie i podbijanie legitymacji Zjednoczonej Rewolucyjnej Republiki Srebrnogórskiej, atrakcje dla dzieci, catering i wiele innych.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego śledzenia Majówki na profilu Facebook (Srebrnogórski 1 Maj / https://www.facebook.com/srebrnogorski1maj/?fref=ts ), gdzie sukcesywnie zamieszczane są wszystkie aktualności dotyczące imprezy. W imieniu organizatorów (Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach oraz Gmina Stoszowice) serdecznie zapraszamy do radosnej wspólnej podróży w czas PRL.

Komentarze

Zostaw swój komentarz