Laura to niezwykle obiecująca pasjonatka wschodnich sztuk walki, a także całej związanej z tym sportem tradycji. Jest najlepszą zawodniczką Złotostockiego Klubu Karate, który podlega pod Nyski Klub Karate Kyokushin, który prowadzi sensei Dariusz Karczmit (III dan).

Rodzice Laury…

– Jesteśmy ogromnie dumni z naszej córki, która sama wybrała sobie ten sport i zagłębiła się w jego poukładane ideowe źródła – mówią rodzice Laury – Sylwia i Marcin Piszczyk. Laura jest zdeterminowana i konsekwentna, a przede wszystkim widać w niej pasję! Trenuje nie tylko podczas treningów, ale na spacerach, w śniegu i deszczu, co sprawia jej wielką frajdę. – Mamy niepowtarzalną możliwość oglądania tego błysku w oku naszego dziecka – kiedy cieszy się ze swoich osiągnięć i kiedy w skupieniu trenuje – dodaje mama Laury. Wiedzeni rodzicielską dumą i ogromną troską o sportową przyszłość Laury, a przede wszystkim dostrzegając możliwość jej dalszego zdobywania szlifów w karate, zachęcamy do wsparcia finansowego naszej córki w dyscyplinie sportowej Karate Kyokushin – proszą rodzice Laury.

Laura…

Laura ma 12 lat. Jest dobrą i wzorową uczennicą VI klasy Szkoły Podstawowej w Złotym Stoku. Już czwarty rok nieustannie trenuje i odkrywa swoją pasję sportową, ale i jest zwykłą 12-latką, która lubi pizzę, wędrówki po górach, wyprawy na grzyby…. choć ich samych nie cierpi. Uwielbia wszelkie zwierzęta, ma ogromne serce dla nich wszystkich (boi się pająków, ale to po mamie) i kocha małe dzieci. Na swoim koncie ma medale i puchary m.in. za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Opolszczyzny, I miejsca na zawodach wewnętrznych w Nysie, I miejsca na zawodach Mikołajkowych w Ząbkowicach Śląskich, III miejsca na zawodach w Dzierżoniowie, IV miejsca w Pucharze Śląska. W zeszłym roku otrzymała również nagrodę Burmistrza Złotego Stoku dla Sportowca Roku.

Sportowa pasja Laury…

Laura została zakwalifikowana na Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin Juniorów, które odbędą się w maju 2019 r. oraz na Mistrzostwa Polski, w październiku 2019 r. W związku z tymi kwalifikacjami ma niepowtarzalną okazję trenować i przygotować się do mistrzostw z aktualną mistrzynią Polski (wyjazdy na treningi ze Złotego Stoku do Opola). Dostała również możliwość uczestniczenia w zgromadzeniu kadry, które odbędzie się w Zakopanem w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2019 r. Aktualnie Laura wróciła z obozu szkoleniowego, na którym szlifowała umiejętności na treningach trzy razy dziennie. W najbliższym terminie będzie uczestniczyła w kolejnych zawodach w Nysie oraz w Mistrzostwach Opolszczyzny.

Każde zawody to koszt wpisowego wahający się od 30 do 50 zł, a także opłata miesięczna za treningi. Wpisowe na Mistrzostwa Europy, które otworzą jej drzwi do kolejnego etapu rozwoju, to koszt 40 Euro. – Za każdym razem, ponosimy również koszty dojazdów do miejsc treningów i zawodów, koszty wyżywienia, a niejednokrotnie także koszty noclegów – mówią rodzice Laury. – W związku z naszą skromną sytuacją finansową, jako rodzice chcący wspierać jak najlepiej pasję i zdolności naszej Córki zwracamy się z prośbą o objęcie sponsoringiem lub choćby jednorazowym wsparciem finansowym młodej złotostoczczanki – obiecującej zawodniczki Karate Kyokushin – opowiadają rodzice małej mistrzyni. I dodają – Ze swojej strony chcemy darczyńcom – sponsorom zagwarantować umieszczanie logo sponsora na stroju klubowym oraz szeroko pojętym rozpowszechnianiu informacji o wsparciu.

Możesz wesprzeć sportową pasję Laury…

  • dokonując wpłaty na konto BS Ząbkowice Śl. – Oddział Złoty Stok: 9395 33 1069 3008 0807 9468 0001 z dopiskiem: „dla Laury”,
  • poprzez platformę „Zrzutka.pl”, gdzie można wesprzeć Laurę poprzez profil:  https://zrzutka.pl/appjuk

Komentarze

Zostaw swój komentarz