Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zorganizowała w poniedziałek w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich spotkanie informacyjne w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław – Kłodzko. Przedstawione zostały proponowane trasy przebiegu drogi na terenie naszej gminy.

Przypominamy również, że jest to inwestycja rządowa, realizowana przez GDDKiA. Gmina Ząbkowice Śląskie będzie zgłaszać swoje uwagi do proponowanych tras, jednak nie uczestniczymy jako samorząd w procesie inwestycyjnym. W sprawie wszelkich pytań lub wątpliwości należy kontaktować się z Oddziałem GDDKiA we Wrocławiu.

Wszystkich zainteresowanych wniesieniem uwag i propozycji do przedstawionych propozycji Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi o przesyłanie do 17 czerwca 2019r. ankiet na adres:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu / ul. Powstańców Śląskich 186, 53-139 Wrocław / e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Poniżej oraz na stronie www.dk8.pl  znajdą Państwo materiały: ankietę oraz lokalizację inwestycji na terenie gminy.

Kontakt do GDDKiA: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu: ul. Powstańców Śląskich 186 / 53-139 Wrocław / Tel: 713347300 / Fax. 713671769  / e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

ankieta-s8-09-05-2019-r GDDKIA TK MS-MIASTO-I-GMINA-ZABKOWICE-SLASKIE

ankieta-s8-09-05-2019-r GDDKIA TK MS-MIASTO-I-GMINA-ZĄBKOWICE-ŚLĄSKIE

Lokalizacja-inwestycji

Komentarze

Zostaw swój komentarz