To będzie już dziesiąta edycja karpiowania na granicy Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

W środę 29 maja 2019 r. ruszy X Dolnośląsko-Opolski Meeting Karpiowy, w którym wystartuje trzydzieści teamów z całej Polski, a także z zagranicy. Uczestnicy przez pięć dni i cztery noce bez przerwy będą starali się złowić jak największe karpie i amury zamieszkujące zbiornik zaporowy na Nysie Kłodzkiej. Wszystkie ryby oczywiście wrócą do wody, gdyż całe zawody będą przebiegały pod hasłem „złów i wypuść”.

Frankenstein Carp Meeting to wydarzenie, które zapada w pamięć, a jej klimat tworzą niesamowici uczestnicy. To wielka rodzina, brać karpiowa, która pomimo rywalizacji świetnie się dogaduje i współpracuje. To również impreza, która promuje pogranicze Dolnego Śląska i Opolszczyzny oraz wędkarstwo karpiowe, które tak bardzo rozwinęło się w całej Polsce.

Frankenstein Carp Meeting to wyzwanie, z którym w roku 2019 zmierzy się około 70 uczestników. Komu uda się sprostać temu wyzwaniu, ten stanie na podium zawodów i uniesie puchar zwycięzcy do góry. Zakończenie zawodów w niedzielę 2 czerwca 2019 r.

Komentarze

Zostaw swój komentarz