Agencja pracy Manpower organizuje spotkanie informacyjno-rekrutacyjne na stanowiska: operator, pracownik magazynowy oraz operator wózka widłowego. Na spotkanie, które odbędzie się 16 sierpnia 2019 r. o godz. 10:00 zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Agencja poszukuje pracowników do zakładu THG w Magnicach przy ul. Magazynowa 1. Zakład produkuje białko dla sportowców oraz posiada magazyn wysyłkowy obsługujący jeden z działów dużego brytyjskiego sklepu internetowego.

Miejsce wykonywania pracy – Magnice. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport z Ząbkowic Śląskich. Posiłek za symboliczną złotówkę. Na spotkaniu będą przedstawiane szczegółowe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Operator

Zakres zadań: obsługa nowoczesnych maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami, zapewnienie ciągłości produkcji, kontrola parametrów maszyn, realizacja planu produkcyjnego, zapewnienie określonych norm jakości, ilości i higieny.

Wymagania:

doświadczenie jako operator maszyn lub jako pracownik produkcji min. 1 rok, kandydat powinien cechować się odpowiedzialnością oraz nie może bać się obsługiwać maszyn, posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych.

  • Pracownik magazynowy

Zakres zadań: przyjmowanie oraz wykładanie towaru, sprawdzanie stanu przyjmowanego towaru, kompletowanie zamówień, załadunek oraz rozładunek towaru, obsługa skanerów.

Wymagania: doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane), chęci do pracy, gotowość do pracy na cały etat (praca na 2 zmiany głównie od poniedziałku do piątku, większość weekendów wolnych).

  • Operator wózka widłowego: wymagane uprawnienia UDT.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Komentarze

Zostaw swój komentarz