0

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza osoby poszukujące zatrudnienia do udziału w spotkaniach prowadzonych przez pracodawców.

  • 10 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na stanowisko opiekun osób starszych. Miejsce wykonywania pracy: Polska, Anglia, Niemcy. Praca polega na sprawowaniu opieki i na dotrzymywaniu towarzystwa osobom starszym, tj. przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek w domu, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych wokół podopiecznego.

Wymagania pracodawcy: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Pracodawca zapewnia: bezpieczną i legalną formę współpracy, wynagrodzenie od 2500 zł do 5600 zł, elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące, atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia, sprawdzone oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych, opłacone składki ZUS, pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, transport bezpośrednio do domu podopiecznego, szkolenia językowe i opiekuńcze, całodobowe wsparcie Promedica24.

  • 17 czerwca 2019 r. giełda pracy organizowana na stanowiska: sprzedawca na stoisku mięsnym oraz kasjer sprzedawca. Miejsce wykonywania pracy – Stoszowice

Sprzedawca na stoisku mięsnym

Zakres zadań: Obsługa klientów, wykładanie i ekspozycja towaru, sprawdzanie terminu ważności produktów.
Wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Pracodawca oferuje: umowę o pracę na czas określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2600 zł, pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00

Kasjer sprzedawca

Zakres zadań: obsługa klientów, wykładanie i ekspozycja towaru, sprawdzanie terminu ważności produktów.
Wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Pracodawca oferuje: umowę o pracę na czas określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2500 zł, pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00

  • 21 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowiska: pracownik magazynowy. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: praca w magazynie z obsługą wózków widłowych – niewymagane uprawienia (możliwość przyuczenia i zdobycia uprawień), kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów, sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Pracodawca oferuje: stawkę początkową 18,50 zł brutto/h + premie (do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji), godziny nocne: 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia, pracę w systemie 2-zmianowym, umowę o pracę, 26 dni urlopu dla wszystkich, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń, wyprawkę dla dzieci i wiele innych, bezpłatny transport z i do pracy, posiłek za 1 zł, pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa / Środa, Czwartek, Piątek, Sobota / Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek).

Wymagania: ukończone 18 lat, motywacja do pracy, odpowiedzialność, gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim, brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

DARMOWY DOJAZD: Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Szklary, Ziębice oraz Złoty Stok.

Osoby zainteresowane udziałem w wybranych spotkaniach proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich.

Komentarze

Zostaw swój komentarz