Ząbkowicki zespół FRANKENSTEIN CHILDREN startuje w półfinale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Głosować można do godz. 8:00 w czwartek 16 stycznia 2014 r. 

Młodzi i utalentowani muzycy z Ząbkowic potrzebują Państwa głosowania SMS.  Numer SMS: 72280 – treść SMS: RW BITWA 2  Liczy się każdy głos! Słuchajcie Radia Wrocław w środę 15 stycznia br. w godzinach 9:30, 13:30, 21:30 oraz oglądajcie profil FRANKENSTEIN CHILDREN na stronie www.muzycznabitwa.prw.pl oraz na Facebook’u.

Gramy pozytywnego rocka

Wszystkie potrzebne informacje co do głosowania zespól poda rano. Zapraszajcie znajomych i ślijcie jak najwięcej SMS-ów. Trzeba dodać, że Wojtuś  gitarzysta zespołu obchodzi urodziny, więc można Mu zrobić szczególny prezent. Głosujcie na FRANKENSTEIN CHILDREN. Dołączcie także do wydarzenia „Półfinał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław” na Facebook’u 🙂 Młodzi Ząbkowiczanie czekają na Wasze głosy!

http://www.youtube.com/watch?v=v9yT9b3qqcc

Fot: „Półfinał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław”  - Facebook

2 Komentarze

  1. […] publicznego. O mobilizacji fanów grupy oraz sympatyków wszystkiego, co muzyczne i ząbkowickie, pisaliśmy już wczoraj. Popierajmy FRANKENSTEIN CHILDREN. Raz jeszcze zachęcamy do wysyłania sms-ów na nr 72280 o […]

  2. […] obu ekip zapowiadaliśmy na naszym portalu. „Frankenstein CHILdren” wygrali półfinał 16 stycznia br. Z kolei „Headline Crack” okazali się najlepsi w półfinale, jaki odbył się 25 stycznia br. […]

Zostaw swój komentarz