KULTURA

Dalej

0

Uwierzyć znów pięknym snom, by dalej iść drogą swą. Naprawić błąd, bo po to są, by uczyć się na nowo. Odważ się odszukać to, co w sercu masz na samym dnie. Niech prowadzi cię, a potem nazwij to, co nienazwane dzisiaj. Przecież już to wiesz, już wiesz. Popatrz prosto przed siebie, a twój kompas to serce. Na czubek nosa nie patrz ciągle już. Spójrz dalej, dalej. Popatrz prosto przed siebie i nie cofaj się więcej na to, co było, nie patrz już. Idź dalej, dalej. Wystarczy myśl, drżenie rąk i jakiś znak, by uwierzyć w to, że wszystko jest proste tak. Wolnym być. Odważ się odszukać to, co w sercu masz na samym dnie. Niech prowadzi cię. Popatrz prosto przed siebie, a twój kompas to serce. Na czubek nosa nie patrz ciągle już. Spójrz dalej, dalej. Popatrz prosto przed siebie. I nie cofaj się więcej. Na to, co było, nie patrz już. Idź dalej, dalej. Tam na horyzoncie gdzieś są ci, co wciąż kochają cię. Przekonaj się, popatrz prosto przed siebie. A twój kompas to serce. Na czubek nosa nie patrz ciągle już. Spójrz dalej, dalej. Popatrz prosto przed siebie i nie cofaj się więcej. Na to, co było, nie patrz już. Idź dalej, dalej. Popatrz prosto przed siebie a twój kompas to serce. Na czubek nosa nie patrz ciągle już. Spójrz dalej, dalej. Popatrz prosto przed siebie i nie cofaj się więcej. Na to co było nie patrz już.  Idź dalej, dalej…

Marcin Sójka śpiewa od zawsze. Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki. Kiedy pojawił się w programie „The Voice of Poland” i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu. Po wygranej w talent show Marcin otrzymał kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska. Jego pierwszy singiel „Zaskakuj mnie” bardzo przypadł internautom do gustu. W serwisie Youtube ma już ponad 9 milionów odsłon. Teraz do sieci trafił teledysk do utworu „Dalej”, który zapowiada debiutancki album wokalisty. Takiej dawki pozytywnej energii dawno nie słyszeliście – mówi o swojej nowej piosence Marcin Sójka.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz