0

Młody przedsiębiorco, utknąłeś na drodze rozwoju? Przyjdź, dowiedz się jak rozwijać swój biznes i w jaki sposób pokonywać przeszkody, aby osiągnąć sukces! Pomogą Ci w tym doświadczeni mentorzy, którzy zgodzili się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem na cyklicznych spotkaniach w małych, prywatnych grupkach po kilka osób.

Zapraszamy wszystkich młodych przedsiębiorców do zgłaszania chęci udziału w kolejnej już edycji Mentoringu Biznesowego. Mentoring Biznesowy jest cyklem sześciu spotkań uczestników z mentorem. Na spotkaniach mentor będzie dzielił się swoim doświadczeniem biznesowym oraz praktyczną wiedzą. Omawiane będą problemy, jakie młodzi przedsiębiorcy napotykają w swojej działalności.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w środę 3 czerwca 2016 r. o godz. 19:00 w Ziębicach (Ziębickie Centrum Kultury – ul. Wojska Polskiego 10). Spotkania odbywać się będą w małych grupach po 3 – 4 grupach. Projekt potrwa przez okres 6 miesięcy, a terminy spotkań ustalone zostaną indywidualnie pomiędzy grupą, a mentorem.

Projekt ma na celu:

  • pomóc młodym przedsiębiorcom w szybszym rozwoju ich działalności poprzez unikanie nietrafionych rozwiązań,
  • przekazanie praktycznych rad przez Mentorów Biznesowych,
  • unikanie typowych błędów popełnianych przez młodych biznesmenów, które pozwolą im na pominięcie niektórych etapów nauki w rozwoju ich firmy,
  • rozwiązywanie realnych problemów młodych przedsiębiorców podczas cyklu zaplanowanych spotkań. Nie są to zajęcia teoretyczne ani szkolenia, jest to czysto praktyczne podejście do spraw funkcjonowania działalności gospodarczej. Problemy rozwiązywane na spotkaniach są aktualnymi problemami, z jakimi zmagają się uczestnicy,
  • pobudzić przedsiębiorczość w młodych Polakach,
  • zainicjować łańcuch współpracy pomiędzy nowym a bardziej doświadczonym pokoleniem przedsiębiorców,
  • wejście na wyższy poziom rozwoju biznesu
  • przekazanie know how oraz bazy wiedzy, jaką doświadczeni przedsiębiorcy zbierali przez wiele lat.

Zapisać można się przez formularz dostępny po wejściu na stronę: http://jciwroclaw.pl/mentoring-biznesowy-zapisy lub mailowo u koordynatora projektu wysyłając zgłoszenie na adres pawel.wisniewski@jciwroclaw.pl  Projekt skierowany jest do osób, które rozpoczynają przygodę w świecie biznesu, są zainteresowane rozwojem własnej firmy oraz wsparciem, które oferujemy. Mentorzy to osoby z dużym doświadczeniem, prowadzące od kilku lat swój biznes.

Chcesz rozwijać swoją firmę_01

Komentarze

Zostaw swój komentarz