Już jutro 11 maja 2019 r. w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się turniej siatkówki, którego głównym celem jest zbiórka funduszy na nowy wózek elektryczny dla Kuby. Do tej pory swój udział potwierdziło już 9 drużyn i tym samym zostały jedynie 3 wolne miejsca. Zachęcamy do udziału.

  • Mam na imię Jakub (lat 35) i jestem mieszkańcem gminy Ząbkowice Śląskie. Urodziłem się jako wcześniak, na skutek zaniedbań opieki medycznej, doszło do niedotlenienia mózgu z powodu bezdechu, przy którym nikt mi nie pomógł.
  • Doznałem poważnego uszkodzenia mózgu, za które dzisiaj ponoszę ogromne skutki. Cierpię na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Od 9 miesiąca życia byłem intensywnie rehabilitowany wszystkimi… metodami jakie były możliwe na Świecie.
  • Moje hobby to siatkówka. To mój ukochany sport. Dzięki Tacie wiem, że nawet siedząc na wózku można kochać tę dyscyplinę Tato dziękuję.

Kuba zbiera na wózek, ponieważ ten, który posiada obecnie ma 15 lat i bardzo często się psuje … I może być tak, że nie będzie mógł niedługo nigdzie wyjść … A to jedyny sposób na kontakt z ludźmi.

Turniej odbędzie się w sobotę równocześnie na trzech boiskach w Hali Słonecznej. Zachęcamy drużyny do zapisów, a kibiców do dopingowania. Każdy może również wesprzeć Kubę poprzez wpłaty na indywidualny nr konta zrzutki: 09 1750 1312 6887 0911 6803 6938. Do zobaczenia w Hali Słonecznej.

Komentarze

Zostaw swój komentarz