Pałac Marianny Orańskiej i jego otoczenie zachwyca pięknem i rozmachem za dnia. Nocą zaś urzeka tajemniczością i subtelnymi detalami.

Kamieniec Ząbkowicki do odwiedzenia, którego zapraszam, skarbami krajobrazu i architektury przyciąga przez całą dobę…. Oto mała migawka…. Dajcie znać jak się Wam podoba i przekażcie dalej…

Tak od kilku dni zachęca do odwiedzania kompleksu pałacowo-parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim wójt tej gminy Marcin Czerniec. 70-sekundowy klip, zrealizowany w bardzo nastrojowej formule, promuje walory kamienieckich zabytków. Przez niespełna tydzień filmik uzyskał ponad 7000 odsłon. Jest też dostępny na You Tube.

Pałac Marianny Orańskiej – odkryj jego czar…

Pałac Marianny Orańskiej i jego otoczenie zachwyca pięknem i rozmachem za dnia. Nocą zaś urzeka tajemniczością i subtelnymi detalami. Kamieniec Ząbkowicki, do odwiedzenia którego zapraszam, skarbami krajobrazu i architektury przyciąga przez całą dobę…. Oto mała migawka…. Dajcie znać jak się Wam podoba i przekażcie dalej 🤝

Opublikowany przez Marcin Czerniec – wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki Środa, 3 kwietnia 2019

 

Jednocześnie jest już znany termin tegorocznej edycji Wiosny Tulipanów. Całodzienna i wielowątkowa impreza rekreacyjna i integracyjna odbędzie się w Kamieńcu Ząbkowickim w sobotę 4 maja 2019 r. Wkrótce poznamy szczegóły programu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.