Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje o spotkaniach, w czasie których osoby poszukujące pracy mogą poznać aktualne oferty pracy.

  • 26 kwietnia 2019 r. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowiska: pracownik magazynowy. Miejsce pracy: Wrocław / Bielany Wrocławskie.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: praca w magazynie z obsługą wózków widłowych – nie są wymagane uprawnienia (możliwość przyuczenia i zdobycia uprawień), kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów, sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Pracodawca oferuje: stawkę początkową 18,50 zł brutto/h + premie (do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji), godziny nocne – 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia, pracę w systemie 2-zmianowym, umowę o pracę, 26 dni urlopu dla wszystkich, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń, wyprawkę dla dzieci i wiele innych, bezpłatny transport z i do pracy, posiłek za 1 zł, pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów: (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa / Środa, Czwartek, Piątek, Sobota / Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek).

Wymagania: ukończone 18 lat, motywacja do pracy, odpowiedzialność, gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim, brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

DARMOWY DOJAZD: Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Szklary, Ziębice oraz Złoty Stok.

  • 30 kwietnia 2019 r. odbędzie się giełda pracy organizowaną na stanowisko: magazynier – kierowca. Miejsce wykonywania pracy: Ząbkowice Śląskie.

Umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

Pracodawca oferuje: umowę o pracę na okres określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2250 zł, pracę w godz. 8:00 – 16:00.

Wymagania stawiane kandydatom dla stanowiska: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z Doradcą klienta w celu odebrania skierowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.