Już niedługo Gmina Ząbkowice Śląskie rozpocznie sprzedaż kolejnych działek pod budownictwo jednorodzinne – do nabycia będą 3 działki przy ul. Młynarskiej, 8 przy ul. Polnej oraz 48 na osiedlu owocowym!

Pierwszym etapem będzie sprzedaż trzech działek przy ul. Młynarskiej – w cichej i spokojnej okolicy, a mimo to blisko centrum miasta.

Na osiedlu Owocowym w ostatnich latach gmina sprzedała 85 działek, a co warte podkreślenia, około połowa z nich została kupiona przez osoby spoza naszej gminy. Działki na tym nowym osiedlu domków jednorodzinnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Mieszkańców, burmistrz Marcin Orzeszek podjął więc decyzję o przeznaczeniu do sprzedaży terenów między osiedlem owocowym a Jaworkiem. Przetargi zostaną ogłoszone w połowie bieżącego roku.

Z kolei działki na osiedlu Kwiatowym położone przy ul. Makowej i ul. Polnej to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkaniowe w naszej gminie. Z roku na rok coraz więcej osób wiąże swoją przyszłość z Ząbkowicami Śląskimi, dlatego też gmina rozpoczyna sprzedaż działek położonych między osiedlem Kwiatowym a ul. Cukrowniczą. Na początek do sprzedaży przeznaczonych zostanie 8 działek przy ul. Polnej (tuż za osiedlem Kwiatowym) oraz 1 przy ul. Makowej, co pozwoli rozbudowywać Ząbkowice Śląskie w kierunku ul. Cukrowniczej.

Więcej informacji dotyczących sprzedawanych nieruchomości uzyskają Państwo w wydziale Gospodarki Nieruchomościami: