Podczas sesji Rady Miejskiej w Bardzie burmistrz Krzysztof Żegański wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Barbarą Strzelec wręczyli bony dla sportowców za wybitne osiągnięcia w 2018 roku.

Łącznie przyznano nagród na kwotę 14,5 tys. zł. Biskup Adam Bałabuch, starosta Roman Fester, ojciec proboszcz Mirosław Grakowicz, radni Rady Miejskiej, kierownicy jednostek gminnych oraz zaproszeni sportowcy z towarzyszącymi im rodzicami i trenerami oglądali prezentację o sukcesach sportowych mieszkańców Gminy Bardo. – Jesteśmy z tego bardzo dumni, że nasi mieszkańcy – również najmłodsi – mają swoje pasje sportowe i z takim zaangażowaniem uprawiają wybrane przez siebie dyscypliny sportu, godnie reprezentując naszą Gminę – powiedział burmistrz Krzysztof Żegański.

Po uroczystym wręczeniu nagród zrobiono pamiątkowe zdjęcie, a po tym odbył się krótki występ artystyczny w wykonaniu Zosi Dyda i Sabiny Balcerzak. Wszystkim sportowcom życzymy kolejnych wielkich sukcesów! Zapraszamy do oglądnięcia prezentacji nagrodzonych sportowców z Gminy Bardo.