Tak jak miesiąc temu, tak w najbliższą niedzielę, mamy okazję do spróbowania prawdziwych i wyjątkowych smaków podczas Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!

W Serowarni Lutomierz czekać na Państwa będą lokalne pieczywo, regionalne sery, masła i jogurty, tradycyjne wędliny, zdrowe oleje, naturalne mydła, domowe ciasta oraz wiele innych ekoproduktów. Już w lutym 2019 r., o czym pisaliśmy w naszym portalu, kilkugodzinna impreza okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę kulinarnych upodobań i poszukiwań bardzo wielu osób. Za sprawą dwóch kobiet – Pani Stanisławy Pasternak i jej córki Pani Malwiny, w wiosce położonej daleko od głównych dróg, za to malowniczo usytuowanej, cieszącej się czystym powietrzem i ciszą, spotykają się ci, którym zależy na zdrowych i bezpiecznych artykułach spożywczych i domowych kosmetykach. Poza możliwością zaopatrzenia się w niewątpliwie świeże i naturalnie pachnące produkty, jest czas na rozmaite porady, wymianę doświadczeń i zwyczajny odpoczynek w sielskiej aurze.

Na kolejne Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika! zapraszamy w niedzielę 17 marca 2019 r. w godz. 12:00 – 16:00 do Lutomierza.