Nie chcę więcej walczyć. Pochyl się i powiedz, że wszystko jest ok! Dałeś mi nadzieję. Na tych skrzydłach lecę. Czy czujesz to co ja? Czy marzysz tak jak ja? Już nie chce w miejscu stać. Nie pozwolę nam się bać, choć słowa budzą czasem strach. Będziemy razem trwać. Jesteśmy już tak blisko. Będziemy walczyć co sił. Już nie chcę w miejscu stać. Nie pozwolę nam się bać. Nie pozwolę nam się bać. Nie pozwolę! Wiem, że czasem boli. Możesz mieć powody, żeby znowu poddać się. Będę Twoją siłą. Wsparciem i nadzieją. Musisz tylko tego chcieć. Czy marzysz tak jak ja? Już nie chcę w miejscu stać Nie pozwolę nam się bać, choć słowa budzą czasem strach. Będziemy razem trwać. Jesteśmy już tak blisko. Będziemy walczyć co sił. Już nie chcę w miejscu stać. Nie pozwolę nam się bać. Nie pozwolę nam się bać. Odnaleźć miłość w sobie. Te chwile, co przyniosą dobry czas. Przejdziemy most, co dzielił i odnajdziemy siebie tam. Znów tam! Już nie chcę w miejscu stać. Nie pozwolę nam się bać. Choć słowa budzą czasem strach. Będziemy razem trwać. Jesteśmy już tak blisko. Będziemy walczyć co sił. Już nie chcę w miejscu stać. Nie pozwolę nam się bać. Nie pozwolę nam się bać. Nie pozwolę!

Amelia Andryszczyk ma 15 lat, mieszka w Ostrowi Mazowieckiej, na co dzień zajmuje się harcerstwem i jest duszą towarzystwa. Jak mówi jej mama, Amelia jest osobą skromną i nie lubi, gdy się o niej mówi. Nie tylko pięknie śpiewa, ale też sama komponuje, gra na gitarze i interesuje się malarstwem. Sama komponuje i pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie „Mam Talent”, zdobywając pierwszą nagrodę.Jako 13-latka, w 2016 roku startowała w eliminacjach do konkursu Eurowizji Junior śpiewając własną piosenkę. W pierwszej polskiej edycji The Voice Kids pojawiła się na początku 2018 roku. Wytwórnia DreamWorks zaprosiła utalentowaną ostrowiankę do zaśpiewania piosenki „Każdy włos do góry noś”. Utwór był ogniwem ścieżki dźwiękowej serialu „Trolle: Impreza trwa!” nadawanego przez TVP ABC. W lutym 2019 roku Amelia zaprezentowała swój debiutancki singiel z piosenką „Nie pozwolę nam się bać”. Jak widać, mimo młodego wieku i niepowodzeń konkursowych, nastolatka nie traci wiary w to, że śpiewanie spełni jej życiowe plany. Często wydaje się nam, że jesteśmy skazani na samych siebie, że nie możemy liczyć na pomoc innych w zawalczeniu o marzenia. W życiu każdego z nas pojawiają się trudne momenty, w których nie powinniśmy być sami. Swoim debiutanckim singlem Amelia chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu.