Kocham każdy dźwięk. Tyle dźwięków w sobie mam: twoich wyznań śpiew, melodie moich lat, samotności dźwięk, który pięknie Artur wiódł. I miłości dźwięk, co rozpacz zwala z nóg. Graj mi graj, życie me. Tańczyć chcę, kochać chcę. Graj mi graj, życie graj, aż do kresu dnia. A gdy zmęczysz się – moje życie – daj mi znak. Nie obrażę się. Nie zdradzę Cię. I tak wtedy wsłucham się w rytm wahadła, w czasu szum. I w tę ciszę co ukoi każdy ból. Graj mi graj, życie me. Tańczyć chcę, kochać chcę. Graj mi…

Ania Wyszkoni o piosence „Dzięki za dźwięki” mówi, że jest jej osobistą odą do życia. Jacek Cygan pięknie ubrał w tekst piosenki moje myśli, w których chciałam przekazać, że uwielbiam swoje życie. Kocham je i chcę czerpać z niego jak najwięcej. Karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 16 lat dołączając do pop rockowej grupy „Łzy”, z którymi wydała płytę „W związku samotnością”. Znajdujące się w tym albumie przeboje jak „Narcyz się nazywam” oraz „Agnieszka już dawno…” zapewniły zespołowi ogromną popularność. W 2003 roku Anna Wyszkoni wraz z „Łzami” otrzymała Nagrodę Publiczności w konkursie premier na festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za piosenkę „Oczy szeroko zamknięte”. Ania jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów. Jest charyzmatyczną i charakterystyczną osobowością na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt… W ubiegłym roku ujawniła prawdę o swojej chorobie. Gdy dowiadujesz się, że masz raka, twoje życie wywraca się do góry nogami. Szok, niedowierzanie, strach, co będzie dalej. Przepłakałam wiele nocy przed operacją. Miałam w głowie mnóstwo pytań. To było doświadczenie graniczne. Gdy wszystko wróciło do normy, pojawiła się euforia. Nagle chciałam tylko żyć, żyć i żyć. Rzuciłam się w wir pracy. Po pół roku pojawiły się chwile zwątpienia. Dopiero wtedy dotarło do mnie, co się stało. Nie bałam się skorzystać z pomocy psychologa. Lekarz uświadomił mi, że wahania nastrojów wywołane są zmianami hormonalnymi związanymi z usunięciem tarczycy. Piosenka „Dzięki za dźwięki” ma już osiem lat, ale Ania Wyszkoni postanowiła ją na nowo zinterpretować i tak powstał klip obecny w sieci od kilkunastu dni.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu.