Już piąty raz spotkamy się na koncercie pod tytułem „Miłość niejedno ma imię”. Przesłaniem tego corocznego spotkania z polską i rosyjską liryką miłosną – śpiewaną i recytowaną – są piękne i dobre uczucia.

Tegoroczny koncert – animowany przez Magdalenę Halikowską oraz Stowarzyszenie Animatorów Kultury – odbędzie się w piątek 15 lutego 2019 r. o godz. 17:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. To idealny temat na wieczór związany z dniem świętego Walentego. W polskim lub rosyjskim repertuarze śpiewanym i recytowanym wystąpią m.in.: Anita Zapała, Nikola Handel, Ewa Trębacz, Tomasz Blicharski, Aleksandra Dzięcioł, Karolina Karpiak, Filip Skowron, Marcin Kratiuk, Radosław Tarach, Natalia Kowalska, Anna Sowa, Kacper Tokarz, Emilia Rus, Janusz Małolepszy, Paula Bernaczek, Jadwiga Adamska, na saksofonie zagra Andrzej Mazur. Zapraszamy, aby tak jak w latach poprzednich przeżyć mnóstwo miłych i ciepłych wzruszeń!

UWAGA: Ze względu na ogłoszoną żałobę narodową w dniach 15 – 16 lutego 2019 r. koncert został przeniesiony na godz. 17:00 w piątek 22 lutego 2019 r