Jestem blisko ciebie kiedy wstajesz rano, kiedy budzisz się. Jestem blisko ciebie kiedy nie domagasz, kiedy szukasz mnie. Jestem blisko ciebie kiedy się radujesz, kiedy jest ci źle. Jestem blisko ciebie. Nawet, gdy upadasz, kocham cię. Ja moje życie dałem za twoje życie. Wolność dałem ci. Pragnę twego serca o świcie, byś zawsze przy mnie był. Jestem blisko ciebie, kiedy wołasz do mnie, gdy ukrywasz się. Jestem blisko ciebie. W każdej chwili ciemnej przechowałem łzę. Jestem blisko ciebie. Choćbyś był daleko, odnajdę cię. Jestem blisko ciebie. Na mych dłoniach jest wyryte imię twe. Jestem blisko ciebie.

Iwona Pietrala kieruje wykonywane przez siebie utwory do słuchacza pragnącego doświadczania wiary. Wokalistka jest rodowitą poznanianką, studiowała na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na uniwersytecie w Portsmouth, a na co dzień mieszka w Londynie. Zaledwie kilka dni temu ukazał się jej nowy klip z piosenką „Jestem blisko”. Iwona jest autorką słów i muzyki. Emanujące ciepłem obrazy perfekcyjnie korespondują z prostym i ujmującym tekstem ubranym w melodyjną wokalną aranżację. Idealna i naprawdę urocza chwila słodyczy dla duszy, jeśli posłuchasz i popatrzysz…

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.