Starosta Powiatu Ząbkowickiego oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śląskich zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu ząbkowickiego na konferencję pod hasłem „InQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości”. Celem spotkania jest promocja projektu dotyczącego grantów na usługi doradcze.

InQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości został powołany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, który ma na celu wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjności, kreatywności oraz samozatrudnienia.

Konferencja odbędzie się w czwartek 21 lutego 2019 roku o godzinie 14:00 w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich (sala konferencyjna przy ul. Bolesława Prusa 5).

Podczas Konferencji przedstawiciele inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości zaprezentują projekt kierowany do przedsiębiorców z obszaru powiatu ząbkowickiego, dotyczący grantów na usługi doradcze w wysokości blisko 23 tys. zł. na dofinansowanie:

  • nowego, skuteczniejszego modelu biznesowego,
  • strategii rozwoju przedsiębiorstwa,
  • biznesplanu dla określonego przedsięwzięcia,
  • ekspertyzy na temat poziomu i rodzaju innowacji (procesowej i produktowej (usługowej) w przedsiębiorstwie,
  • ekspertyzy na temat pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania (np. dotacji, pożyczek, kredytów, inwestorów).

InQUBE dla uczestników zapewnia materiały informacyjne oraz catering.

spotkanie 31.01.2019

Dziękujemy za udział w naszym spotkaniu, podczas którego gościliśmy wspaniałych ekspertów biznesowych oraz mogliśmy porozmawiać z przedsiębiorcami o grantach jakie można otrzymać na usługi doradcze 👩‍💼☎Nie miałeś możliwości, by uczestniczyć w wydarzeniu? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak zamieniamy pomysły w startupy ;)71 36 90 681694 941 231uip@ue.wroc.pl

Opublikowany przez inQUBE Poniedziałek, 4 lutego 2019

 

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i życzymy owocnych rozmów.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  Starosta Powiatu Ząbkowickiego

Irena Balikowska    Roman Fester

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.