Starosta Powiatu Ząbkowickiego oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śląskich zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu ząbkowickiego na konferencję pod hasłem „InQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości”. Celem spotkania jest promocja projektu dotyczącego grantów na usługi doradcze.

InQUBE – Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości został powołany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, który ma na celu wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjności, kreatywności oraz samozatrudnienia.

Konferencja odbędzie się w czwartek 21 lutego 2019 roku o godzinie 14:00 w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich (sala konferencyjna przy ul. Bolesława Prusa 5).

Podczas Konferencji przedstawiciele inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości zaprezentują projekt kierowany do przedsiębiorców z obszaru powiatu ząbkowickiego, dotyczący grantów na usługi doradcze w wysokości blisko 23 tys. zł. na dofinansowanie:

  • nowego, skuteczniejszego modelu biznesowego,
  • strategii rozwoju przedsiębiorstwa,
  • biznesplanu dla określonego przedsięwzięcia,
  • ekspertyzy na temat poziomu i rodzaju innowacji (procesowej i produktowej (usługowej) w przedsiębiorstwie,
  • ekspertyzy na temat pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania (np. dotacji, pożyczek, kredytów, inwestorów).

InQUBE dla uczestników zapewnia materiały informacyjne oraz catering.

spotkanie 31.01.2019

Dziękujemy za udział w naszym spotkaniu, podczas którego gościliśmy wspaniałych ekspertów biznesowych oraz mogliśmy porozmawiać z przedsiębiorcami o grantach jakie można otrzymać na usługi doradcze 👩‍💼☎Nie miałeś możliwości, by uczestniczyć w wydarzeniu? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak zamieniamy pomysły w startupy ;)71 36 90 681694 941 231uip@ue.wroc.pl

Opublikowany przez inQUBE Poniedziałek, 4 lutego 2019

 

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i życzymy owocnych rozmów.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  Starosta Powiatu Ząbkowickiego

Irena Balikowska    Roman Fester