Patrzę w niebo, lecz miasto się odbija w nim. Czas szybko płynie, wyścigi wyznaczają rytm, a wszyscy dookoła spadają w górę na sam szczyt. W złotych maskach zapominamy kto jest kim, kto jest kim. Tak wiele do zdobycia świat daje dziś. Tak mało potrzebujesz, żeby co dzień cieszyć się nim. Tak wiele do zdobycia świat daje i chcę tylko spojrzeć w twoje oczy i już więcej nic nie potrzeba mi. Patrzę w księżyc, tak blisko zdaje się być mnie. Mgła pod nogami, a góry rozmazują się. A teraz zamknę oczy, pomyślę, że tak mogę wiecznie trwać. I że do tej pory tylko tlenu było braku, tlenu brak. Tak wiele do zdobycia świat daje dziś. Tak mało potrzebujesz, żeby co dzień cieszyć się nim. Tak wiele do zdobycia świat daje i chcę tylko spojrzeć w twoje oczy i już więcej nic nie potrzeba mi.

Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewicz są dopiero na początku swojej kariery. Od marca 2018 r. tworzą siostrzano-braterski duet pod nazwą „Kwiat jabłoni”. Kasia już w wieku 11 lat wymyśliła sobie, że zostanie artystą. Jacek początkowo chciał zostać senseiem – nauczycielem karate, ale kiedy przestał móc ćwiczyć zaczął grać na mandolinie. Od najmłodszych lat oboje marzyli o tworzeniu muzyki. Tylko nikt im wtedy nie chciał wierzyć. Tak jak nie wierzy się dziecku, które oznajmia rodzicom, że kiedy dorośnie, zostanie lekarzem, strażakiem, nauczycielem etc. Ich debiutanckiego utworu „Dziś późno pójdę spać” bardzo szybko zyskał popularność i dziś ma już prawie 5 mln wyświetleń na YouTube. Jako „Kwiat Jabłoni” z dnia na dzień stali się rozpoznawalni. Ale nie zawsze tak było. Opowiadają o wsparciu rodziców, wielu próbach i wytrwałości, a także o ciężkiej pracy i radości z tego, że teraz spełniają się ich marzenia. W jednym z wywiadów zgodnie przyznali, że „granie to jest najpiękniejsza rzecz w byciu muzykiem. Jest kontakt z widownią. Można poznać tylu ludzi. Oni podchodzą też do nas po koncercie, rozmawiamy z nimi i jest taka niesamowita energia. W ogóle koncerty zawsze łączą się z tym, że jeździsz po Polsce, poznajesz nowych ludzi, nowe miejsca. To jest świetne w muzyce, w koncertowaniu, że nie ma rutyny i cały czas jest coś nowego.” W naszym portalu zaprezentowaliśmy kilka miesięcy temu sesyjne nagranie piosenki „Dzień dobry”, a dzisiaj mamy inne nagranie live promujące płytę duetu, jaka ma się ukazać dosłownie za kilka dni (dokładnie 1 lutego 2019 r.). „Nic nowego” to urocza i ciepła opowiastka o tym, co jest naprawdę ważne pomiędzy bliskimi sobie osobami.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.