Ma mniejszy brzuch niż na reklamach i lichą brodę. Nie korzysta z reniferów*, a do wchodzenia do komina nie używa sztuczek, tylko… odpowiedniej techniki!  Na sensacyjnym filmie zarejestrowanym w starym forcie na Spitzbergu można zobaczyć – po raz pierwszy w historii – osobnika płci męskiej, który jest najprawdopodobniej prawdziwym Świętym Mikołajem!

Wymienione wydarzenia miała miejsce w nocy z 5 na 6 grudnia, a ich świadkiem był Jakub Kasiński – gospodarz Fortu Spitzberg. W nocy ktoś zaczął chodzić po forcie. Gospodarz przemaszerował po obiekcie by sprawdzić każdy kąt i nikogo nie znalazł.

Dopiero następnego dnia rano okazało się, że ktoś podrzucił przy kominku worek pełny… marchewki! – Postanowiliśmy sprawdzić kto sobie z nas stroi żarty – opowiada pan Jakub  –przejrzeliśmy kamery monitoringu, które podłączone są do rejestratora i …oniemieliśmy!

Mamy GO! Po raz pierwszy niejakiego Mikołaja (przynajmniej tak wygląda osobnik na filmie) zarejestrowały kamery i ujawniły jego prawdziwe oblicze! Na materiale z kamer dokładnie widać ważne szczegóły: technikę wchodzenia do … komina! Szydło wyszło z worka. Nie ma tu mowy o żadnych sztuczkach! Film jest jednak dowodem, że Święty Mikołaj istnieje. I zostawia prezenty. Dlaczego w przypadku Spitzbergu był to worek marchewek…? Nie wiemy. – To pierwszy namacalny dowód, że święty łazi po dachach i wchodzi przez kominy – mówi dyrektor Muzeum Piotr Piwowarczyk i podsumowuje – niedowiarki mają problem!

Film zarejestrowały kamery zlokalizowane w Forcie Spitzberg w Srebrnej Górze na Dolnym Śląsku tuż po północy 6 grudnia 2018 roku. Warto dodać, że Spitzberg leży zaledwie kilku minut drogi od wsi Mikołajów – domniemanej siedziby Św. Mikołaja. Według relacji świadka wydarzenia miały miejsce chwilę po północy. Relację świadka, który słyszał jak OSOBNIK tarabanił  można zobaczyć…

Mikołaj drań.. czyli nocny horror na Spitzbergu

Na specjalną prośbę Fanek i Fanów Kuba vel Bigi zrelacjonowała wydarzenia dzisiejszej nocy….Kto i co telepało się po nocy po fortowych dachach? Tylko dla widzów o mocnych nerwach!PRZEPRASZAMY ZA JAKOŚĆ FILMU- transmisja z 8:00! Środek nocy i do tego nagrywana "kalkulatorem" Bigiego! ps. w tym momencie przeglądamy kamery monitorigu… może coś się zarejstrowało. info wkróce.

Opublikowany przez Fort Spitzberg- Ostróg Środa, 5 grudnia 2018

MAMY GO!

Ten film- kompilacja z kamer telewizji przemysłowej ze Spitzbergu- to prawdziwa SENSACJA! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przejrzeliśmy po nocnym zamieszaniu rejestrator zapisujący obraz z kamer monitorując fortu. I mamy GO! Po raz pierwszy tego GOŚCIA zarejestrowały kamery i obnażyły jego prawdziwe oblicze! Oglądajcie powoli i dokładnie- szczególnie drugą część filmu gdzie dokładnie widać technikę wchodzenia do … komina! Szydło wyszło z worka- nie ma tu mowo o żadnej magii! (y) Film zrejestrowały kamery tuż po północy 6 grudnia 2018 roku.

Opublikowany przez Fort Spitzberg- Ostróg Środa, 5 grudnia 2018

* no chyba, że zaparkował daleko od miejsca dostawy przesyłki