Już po raz czwarty, kilka dni przed wigilią, mieszkańcy i goście Ząbkowic Śląskich będą mogli wejść w aurę Bożego Narodzenia. Dzięki muzyce, wokalom i recytacjom podczas koncertu pt. „Feliz Navidad”.

Jak mówi Agnieszka Bartkiewicz – animatorka dorocznego przedświątecznego muzycznego spotkania: ostatnie dni przed świętami to czas, aby inaczej spojrzeć na nasze kolejne świętowanie…, można jeszcze coś zmienić…, aby święta ociepliły nasze serca, nasze rodziny, nasze miasto, nasze wsie, nasze miejsca pracy i spotkań.

W trakcie koncertu wystąpi ponad 70 osób w chórach i solo, instrumentaliści: gitara, pianino, perkusja, saksofon, skrzypce oraz różne świąteczne pomoce instrumentalne. Usłyszymy znane kolędy w odsłonach gospel oraz nieznane piosenki nawiązujące do nastroju wigilii i opowiadające o narodzeniu Jezusa. 

Koncert pt. „Feliz Navidad” odbędzie się w czwartek 20 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy wszystkich! Wstęp oczywiście wolny. Do zobaczenia.