Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na giełdy pracy w listopadzie 2018 r.

  • 19 listopada 2018 – giełdę pracy organizowana na stanowisko sprzedawca-fakturzysta, magazynier- kierowca. Miejsce wykonywania pracy – Ząbkowice Śląskie.

Pracodawca oferuje: umowę o pracę na okres określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2100,00 zł, pracę w godz. 8:00 – 16:00.

Wymagania stawiane kandydatom dla stanowiska sprzedawca-fakturzysta: umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi klienta.

Wymagania stawiane kandydatom dla stanowiska magazynier-kierowca: umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego  bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B.

  • 20 listopada 2018 – godz. 11:00 – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowiska: pracownik magazynowy. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: praca w magazynie z obsługą wózków widłowych – nie jest wymagane uprawienia (możliwość przyuczenia i zdobycia uprawień), kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów, sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Pracodawca oferuje: stawkę początkową 18,50 zł brutto/h + premie (do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji), godziny nocne +20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia, pracę w systemie 2-zmianowym, umowę o pracę, 26 dni urlopu dla wszystkich, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń, wyprawkę dla dzieci i wiele innych, bezpłatny transport z i do pracy, posiłek za 1 zł, pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin (w jednym z systemów: Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa / Środa, Czwartek, Piątek, Sobota / Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek).

Wymagania: ukończone 18 lat, motywacja do pracy, odpowiedzialność, gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim, brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Darmowy dojazd z miejscowości: Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Szklary, Ziębice oraz Złoty Stok.

  • 21 listopada 2018 – godz. 11:00 spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na stanowisko opiekunka osób starszych. Miejsce wykonywania pracy:  Niemcy.

Pracodawca zapewnia: bezpieczną i legalną formę współpracy, elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące, atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia, sprawdzone oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych, opłacone składki ZUS, pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, transport bezpośrednio do domu podopiecznego, szkolenia językowe i opiekuńcze, całodobowe wsparcie Promedica24.

Dla osób chętnych do podjęcia pracy pracodawca zapewnia darmowy kurs języka niemieckiego w miejscowości Ząbkowice Śląskie.

Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy

proszone są o kontakt z doradcą klienta.