Tradycyjnie w czwartkowe popołudnie, w ubiegłym tygodniu na ziębickim Orliku odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu.

Punktualnie o godzinie 16:00 do swych rozgrywek przystąpili najmłodsi, czyli „Skrzaty”. W turnieju wzięły udział trzy sześcioosobowe drużyny. Pierwsze miejsce zajęli „Zieloni”, którzy wygrali z „Czerwonymi” 3:0 oraz pokonali „Niebieskich” wynikiem 3:1. Drugie miejsce  z jednym zwycięstwem odnotowali „Czerwoni”, na trzecim miejscu uplasowali się „Niebiescy”.

Następnie do rozgrywek przystąpiła nasza młodzież – Orliki. W tej kategorii również do zawodów przystąpiły trzy drużyny. Pierwsze miejsce z kompletem punktów zajęli „Czerwoni”, drugie miejsce przypadło „Kolorowym”, trzecie „Zielonym”. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Michał Kluba, Paweł Skaliński, Wojciech Janik, Jakub Jaśko, Jakub Wołczyk i Szymon Piasecki. Królem strzelców czwartkowego turniej został Paweł Skaliński, który zdobył 6 bramek. Najwszechstronniejszym zawodnikiem animatorzy wybrali Wojciecha Janika.