Widzę Cię znów, choć jakby przez mgłę. Stanęłaś obok. Może ja tylko śnię? Zrobiłaś krok, lecz nie wiem czy do mnie. Znów ręce drżą. Nadzieję mam, nie poddam się. I choć dzisiaj jeszcze nie wiem czy to ma jakiś sens, będę czekał, choćby jutra nie miało być. Zatrzymam czas, nie spytam o jutro. Gwiazda co dziś po cichu tak ruszyła gdzieś. I wierzę w to. Nadajcie dzień – wyszepce ci. Ty nie powiesz, że żart znów wyszedł mi. I choć dzisiaj jeszcze nie wiem czy to ma jakiś sens. I choćby nasze drogi dwie nie chciały w jedną zejść. I w tym wszystkim, co nas dzieli przecież znajdę sens. I będę czekał choćby jutra nie miało być. Widzę Cię znów, choć jakby przez mgłę.

„Moow mi Janek” – to działający na polskiej scenie od 2017 roku zespół z Lublina, choć jego członkowie pochodzą z różnych miejscowości. To piątka przyjaciół, których połączyła wspólna pasja: muzyka. Założycielem formacji jest Janek Obroślak. Pierwsze wspólne granie odbyło się na koncercie dyplomowym w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie Janek kończył swoje studia licencjackie. Od tamtego momentu zapadła decyzja o pracy nad autorskim materiałem. Janek jest założycielem i frontmanem, niemniej każdy z członków zespołu ma swoją płaszczyznę, na której pracuje. Ich muzyka to wypadkowa wewnętrznych upodobań, w których można dostrzec Eda Sheerana, Coldplay, U2 czy polską Republikę. Z piosenką „Widzę Cię znów” wystąpili programie telewizyjnym „Mam talent”. „Chcielibyśmy opowiedzieć pewną historię” – mówił lider zespołu jeszcze przed występem. „To było po prostu piękne. To było bardzo męskie. Świetny tekst. Jest coś takiego w muzyce, co uwielbiam. To jest taki uniwersalny język, można powiedzieć coś czasem bez słów. Trafiło to prosto do mojego serca. To jest tak dobre, to twoje wahanie w tej piosence, to pytanie, które gdzieś tam jest” – komentowała wyraźnie wzruszona Agnieszka Chylińska.

W samo południe w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.