Ignaś jest 8-letnim bystrzachą, miłośnikiem retro gier komputerowych. Jest mieszkańcem gminy Ząbkowice Śląskie. Jest pełen życia i optymizmu, często się uśmiecha. Jego ciało sprawia mu jednak problemy, nie pozwala w pełni cieszyć się dzieciństwem. Miał pecha i przy porodzie doznał porażenia mózgowego, które ogranicza jego sprawność fizyczną. Miał też szczęście, bo jest w pełni sprawny intelektualnie, ba!, nawet trochę bardziej niż w pełni! Ignaś kocha oldschoolowe gry komputerowe. Teraz możesz pomóc mu pokochać też grę w piłkę nożną czy kosza!

Ignaś ma ciężką, czterokończynową postać dziecięcego porażenia mózgowego. Od czasu, gdy usłyszałam diagnozę, wiedziałam, że będę walczyć razem z moim dzieckiem, by jego przyszłość była szczęśliwa i w miarę możliwości zdrowa. Mimo bardzo pesymistycznych prognoz lekarzy, Ignaś czytał już w wieku czterech lat, płynnie posługuje się też językiem angielskim. Intelektualnie jest bardzo sprawny, ale fizycznie niestety niemówi mama Ignasia.

Aby Ignacy mógł kiedyś samodzielnie chodzić, potrzebuje operacji na rdzeniu kręgowym, która zlikwiduje spastykę oraz drugiej, która wydłuży ścięgna Achillesa. By mieć pewność, że operacja się uda, chcę ją przeprowadzić w USA, u doktora Parka, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, budzi moje zaufanie. Koszt dwóch operacji oraz rocznej rehabilitacji to ogromna kwota. By ją zebrać, muszę prosić Was o pomoc. Razem możemy zebrać te pieniądze!

CZEGO POTRZEBUJEMY? 

Potrzebujemy WAS WSZYSTKICH! Tylko razem możemy pomóc Ignasiowi zrobić LEVEL UP w grze o samodzielność, wejść na nowy poziom. A właściwie to pion, bo walczymy o to, żeby stanął na nogi i zaczął chodzić. Nadzieję na to, że Ignaś będzie mógł w przyszłości poruszać się bez wózka, daje operacja neurochirurgiczna w USA oraz intensywna rehabilitacja po niej.

Potrzeba na ten cel 370 000 zł,

które do końca grudnia muszą znaleźć się na koncie szpitala.

SOOOOOO LET’S GO! 

Razem możemy zebrać te pieniądze! Wystarczy, że każdy wpłaci tyle, ile może, a potem zachęci swoich bliskich i znajomych, by zrobili to samo. Dla Ciebie to jedno craftowe piwko mniej, równowartość sojowej latte, obiad w domu zamiast na mieście lub bluzka, której w sumie nie potrzebujesz. Możesz pomóc Ignasiowi osiągnąć taki dla niego ważny LEVEL UP. No dalej, stać Cię!

Link do zbiórki: 

www.siepomaga.pl/operacja-ignasia